Ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń na nasz festiwal (ponad 500 zgłoszeń – bardzo się z tego cieszymy 👍😀💪) PROGRAM ulega drobnym zmianom:
– 9:00 – rozpoczęcie Formacji i Mini Formacji WSPÓŁCZESNY
– 9:30 – rozpoczęcie solo i duetów z SHOW DANCE
– 10:00 – rozpoczęcie solo i duetów z NOWOCZESNEGO (Hip-Hop itd.)
– 12:00 – rozpoczęcie Formacji i Mini Formacji SHOW DANCE
– 14:00 – rozpoczęcie Formacji i Mini Formacji NOWOCZESNY
– 14:00 – rozpoczęcie Solo i Duetów WSPÓŁCZESNY
– 18:00 – rozpoczęcie Solo WSPÓŁCZESNY – IMPROWIZACJA
– 21:00 – rozpoczęcie GALI GRAND PRIX

REJESTRACJA
kończy się:
– dla solo i duetów na 1 godzinę przed rozpoczęciem danej kategorii (np. jeżeli kategoria NOWOCZESNY 12-15 lat S+Z zaczyna się 12:07, to rejestracja kończy się 11:07)
– dla formacji i mini formacji na 1,5 godziny przed rozpoczęciem danej kategorii (np. jeżeli kategoria NOWOCZESNY 12-15 lat S+Z zaczyna się 18:20, to rejestracja kończy się 16:50).

OGŁOSZENIA WYNIKÓW
będą robione na bieżąco, dlatego zaraz po zakończeniu kategorii prosimy o pozostanie w pobliżu parkietu, gdyż tuż po kolejnej kategorii będzie ogłoszenie i wręczenie nagród.

CZASÓWKA
jest dostępna w panelu zgłoszeniowym: www.turnieje.taniec-elita.nazwa.pl w zakładce LISTA STARTOWA. Jest to zakładana godzina startu danej kategorii. Nie możemy na niej w 100% polegać, dlatego należy być w gotowości wcześniej (30 minut przed tym podanym czasem).
Program oblicza czas biorąc pod uwagę długość występu, czas na wejście na parkiet, oraz czas na ogłoszenie wyników po danej kategorii. Niestety nie jest w stanie on wyliczyć dokładnie czasu w sytuacji:
– Rund eliminacyjnych w formacjach (w kilku kategoriach będzie rozgrywany półfinał i później finał)
– Rund eliminacyjnych w solo i duetach do muzyki organizatora.

NUMERY STARTOWE
Każdy wykonawca (solista, duet, formacja) jest zobowiązany do odbioru numeru przy rejestracji. Należy upewnić się, że osoba przy rejestracji zakreśli w kółko numer na liście.